אחד השירותים החשובים והיעילים שאנו מציעים הוא הרכבה ופירוק של ארונות ושידות. אם יש לכם ארונות בגדים, שידות עץ או רהיטים גדולים יותר, הדרך הנכונה ביותר להובלה היא קודם כל פירוק הארונות ולאחר הגעה לכתובת חדשה, הרכבתם שם.

שירות פירוק והרכבת ארונות

חברתנו מספקת שירות פירוק והרכבה מלא, מהיר ואמין של הרהיטים שלכם והכנתם למעבר במחירים הטובים ביותר. אנו מציעים את השירותים הבאים:

  • פירוק והרכבת רהיטים במהלך פינוי
  • ארונות בגדים ושידות
  • מיטות וספות
  • שולחנות וכיסאות
  • ארונות טלוויזיה
  • כוורות ומדפים וכו'
  • הרכבת רהיטים חדשים מהחנות
  • התקנת אלמנטים ומדפים למטבח

למה כדי להשאיר פירוק והרכבה של ארונות למקצוענים?

ידוע שאחת המשימות שגוזלות את הזמן הרב ביותר בכל מעבר היא פירוק והרכבת ריהוט. לא משנה אם אתם עוברים בתוך אותה העיר, או מעבירים את הבית או המשרד שלכם לעיר אחרת, פירוק והרכבת הארונות לוקחים זמן, מאמצים, עצבים והרבה עבודה קשה.

פעולות אלו צריכות להיעשות בזהירות ובשיטתיות.

ללא תכנון נכון, התוצאות עלולות להיות הרות אסון – מחלקים חסרים ועד חתיכות שבורות, רשימת הנושאים שיש לקחת בחשבון היא אינסופית.

צריך גם את הכלים הנכונים שבלעדיהם אי אפשר לסיים או אפילו להתחיל את העבודה.

ארונות שנמצאים במקום הרבה זמן יכולים להיות קשים, הרכבתם מחדש במקום החדש שלכם יכולה לקחת זמן.

לא פעם אנו נתקלים בארונות שנבנו בתוך החדר החדר ולכן לא יכולים לעבור דרך הדלת, פירוק הארונות האלו היא האפשרות היחידה שלכם.

לאחר שהארונות יעברו פירוק, כל חלק ייעטף, ייארז ויועבר לביתכם החדש. שם יעבור הארון הרכבה מחדש.

(לעתים קרובות מאוד) רהיטים הנמכרים בחלקים הופכים לפופולריים יותר ויותר(למשל מערכות מאיקאה). בעצם מקבלים חבילה המכילה את החלקים, ברגים, מסמרים, כלים והוראות הרכבה. אבל זו לא משימה המתאימה לכולם ולא כולם טובים בהרכבת הארונות לבד. במקום להיאבק ולהיות בלחץ, עדיף להתקשר אלינו!

הצוות שלנו יעבירו את הארון פירוק מסודר וזהיר, יעבירו אותו בבטחה למקום החדש וירכיבו אותו בזמן הקצר ביותר. יש לנו ניסיון עם כל סוגי הארון, ולכן קשה מאוד להפתיע אותנו.

חברת הובלות ברמלה

החברה שלנו

צוות המומחים המנוסה שלנו יכול להעריך בקלות את כל הסיכונים או הבעיות אפשריות, שעלולות לנבוע מתהליכי ההרכבה והפירוק. יש להם ידע בפירוק ארונות, הובלה והרכבה של הארון מחדש במקצועיות רבה ובצורה הנכונה ביותר. מלבד ניסיון וידע, יש לנו דבר אחד מאוד חשוב – בבעלותנו כל הכלים הנכונים הדרושים למלאכת הפירוק וההרכבה של ארונכם.

כאשר אתם שוכרים את החברה שלנו, אתם חוסכים לעצמכם זמן, נמנעים מפציעות אפשריות עקב עבודה לא נכונה, מונעים נזק לרהיטים שלכם והופכים את כל תהליך המעבר לקל וללא מתח מיותר, מה שמאפשר לכם להתרכז במשימות אחרות וחשובות.

צרו איתנו קשר באתר או פניה ישירה בטלפון :  054-6821978 .