פירוק והרכבה של רהיטים הוא בהחלט חלק בלתי נפרד מהליך ההובלה, באקו הובלות מתמחים בשירותי פירוק והרכבת רהיטים. צוות המומחים שלנו ידאגו לפירוק והרכבת כל סוגי הריהוט בעדינות ובהקפדה תוך שימוש בכלים מקצועיים כך שתבטיחו את השמירה על חפצי הערך שלכם.

פירוק והרכבה של רהיטים בצורה מקצועית

ישנם אנשים שיבחרו לנסות ולפרק בעצמם את הרהיטים לפני המעבר על מנת  לחסוך בעלויות אך החוכמה לא מסתכמת בפירוק הריהוט אלה בהרכבתו מחדש , פירוק והרכבת רהיטים דורש המון סבלנות וידע מקצועי ובגלל שרהיטי הבית בדרך כלל עדינים ושבירים מומלץ מאוד להשתמש בשירותיו של בעל מקצוע או חברת הובלות המתמחה בפירוק והרכבה של רהיטים. כל חלק שנשבר או פורק לא טוב יכול לנזק בצורה בלתי הפיכה את הריהוט.

פירוק והרכבת רהיטים – מה מפרקים?פירוק והרכבת רהיטים

פירוק והרכבה מתבצע כאשר ישנו רהיט או מוצר שמקשה על המעבר בצורתו השלמה או לא עובר בדלתות הכניסה או החדרים כגון:

פירוק והרכבה של ארונות ושידות – אולי הדבר המסובך ביותר מבין הריהוט והמוצרים אותם נפרק, ארונות ושידות בדרך כלל מגיעים למשקלים גדולים ולכן מקשה על עבודת הסבלות וכן עקב המשקל הרב הסיכוי לפגום את המוצר גבוה יותר, בנוסף רהיטים אלה שלרוב עשויים מעץ מיועדים למספר שינעים בודדים במהלך חיי המוצר וכי תזוזות ושינויים לא מטיבים עימם.

פירוק והרכבה של מזנונים – בדומה מאוד לארונות ושידות, שינוע מזנונים מומלץ רק לאחר פירוק הרהיט, לרוב למזנונים יש דלת או חלק העשוי מזכוכית בנוסף לחומר הגלם וכי יש לנהוג בעדינות בעת פירוק והרכבה של המזנון.

פירוק והרכבת רהיטים כמו מיטות, כורסאות וספות – לרוב כשמדובר במעבר דירה פירוק והרכבת מיטות וספות ישיבה דורש יכולת פיזית וידע מקצועי עקב הקפיצים ושאר המרכיבים של הרהיט שצריך לקחת בחשבון.

פירוק והרכבה של מטבחים – לפעמים כשמדובר במעבר דירה משתלם לקחת את המטבח איתנו, מטבחים וארונות מטבחים לרוב עולים הרבה כסף ומחזיקים לשנים רבות, לכן בהרבה מקרים משתלם לשם על שירותי פירוק והרכבה מקצועיים שיבטיחו מעבר של מטבח שלם בצורה יסודית ונקיה.

שירותי פירוק והרכבה של רהיטים – משאירים את זה למומחים

כאמור כשמדובר על פירוק והרכבה של רהיטים עדיף להשאיר את זה בידי בעלי מקצוע אחראים ובעלי ידע וניסיון עם סוגים שונים של רהיטים. אנחנו בבאקו הובלות מבצעים פירוק והרכבת רהיטים בצורה המקצועית ביותר תוך קבלת מלוא האחריות על טיב הריהוט. אנחנו בבאקו הובלות מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר וליהנות משירותי פירוק והרכבה של ריהוט הבית במחירים משתלמים במיוחד.

צרו איתנו קשר באתר או פניה ישירה בטלפון :  054-6821978 .