אחת הבעיות העיקריות בעת קניית רהיטים חדשים לבית זה בעיית ההובלה. לעיתים אנו רוכשים כמויות גדולות של רהיטים מבלי לחשוב איך להעביר אותם הביתה. מצב זה דורש מאיתנו להתכונן מבחינת ההובלה עם רכב מתאים. אך לא תמיד הרכב שלנו מספיק גדול על מנת לאחסן כמות גדולה של חפצים. לכן במצב זה אנו זקוקים להובלת רהיטים מקצועית.

כיצד לשמור על הרהיטים שלנו בהובלה?

על מנת לשמור על הרהיטים שלנו בזמן ההובלה חשוב  מאוד לארוז אותם בצורה נכונה עם הרבה ניילונים עבים שכולים נייר פצפצים וחתיכות ספוג רבות בהתאם למוצרים שאתם אורזים. רהיטים גדולים יש לעטוף היטב בניילון על מנת לשמור עליהם במהלך הנסיעה מפני שריטות או שברים או במהלך העלייה במדרגות. חשוב לעטוף את החפצים בניילון עבה מאוד לפחות בשלוש שכבות. בפינות הריהוט חשוב להדביק סילוטייפ ספוג או כמה שכבות של נייר פצפצי על מנת להגן על הפינות מפני מכות. כמו כן, חשוב שמוצרי החשמל השונים והספות יהיה מחוברים לחגורות אשר שומרות עליהם במהלך הנסיעה במיוחד בעת קפיצות. את הריהוט הקטן יותר כמו שידות וחפצים שונים יש לעטוף במספר שכבות ניילון עבה וספוג או נייר פצפצים בפינות.

חשיבות בחירת חברה הובלות מקצועית

הובלת רהיטים היא פעולה חשובה שאנו נאלצים לעבור בחיינו מספר פעמים בין אם זה שכירות או מכירת דירה. לכן על מנת להתכונן אליה חשוב שתהיה לנו חברת הובלות משרדים מקצועית ומנוסה שתעזור לנו להוביל במהירות וללא חבלות את הרהיטים שלנו אל ביתנו ותשאיר לנו זמן לעיסוקנו השונים.הובלת רהיטים

הובלת רהיטים עם באקו הובלות

באמצעות באקו הובלות ניתן להוביל מגוון נרחב של רהיטים הכוללים ספות, מיטות, כיסאות, שולחנות, מדפים, שידות ועוד. כל סוגי הריהוט מגיעים באמצעות הובלה מהירה ומקצועית ללא שריטות או שברים. דבר זה מקל מוריד הרבה לחצים ודאגות מיותרים ומפנה לכם זמן להתעסק בדברים שחשובים לכם. באמצעות חברה מקצועית ובעלת ניסיון ניתן להיות נינוחים ורגועים שהחפצים שלכם בידיים טובות ויגיעו אל יעדם שלמים וללא שריטות.

צרו איתנו קשר באתר או פניה ישירה בטלפון :  054-6821978.