בתחום ההובלות בכלל ישנה חלוקה לסוגי הובלות, ביניהם ניתן למנות הובלות של משרדים אם זה הובלות של משרד קטן או גדול, באקו הובלות מתמחה בכל סוגי הובלות למשרדים ועסקים גדולים וקטנים כאחד, בעת יצירת הקשר למתן שרות ההובלות שלנו יתאימו לכם את סוג הרכב לסוג ההובלה, אם זה להובלה של משרד קטן סוג הרכב והציוד שישלח יהיו בהתאם, כדי להוזיל את עלויות ללקוח וליצור לו תנאים נוחים יותר כשהרכב מותאם לסוג ההובלה הרצוי לו.

תהליכים בהובלת משרד קטן

בעת הובלה כלשהי אם זה הובלת משרד קטן או הובלה של משרד גדול ולהבדיל הובלה של בית פרטי, צוות מקצועי של באקו חברת הובלות יגיע לאתר המבוקש בתאום עם הלקוח מזמין ההובלה וידאג לארוז את הציוד לאטום אותו מפני מפגעים אפשריים, לאחר מכן יעבירו את התכולה למיקומה החדש המבוקש של העסק. בעת ההגעה למיקום הרצוי של פריקת ההובלה, הצוות מטעם באקו הובלות יפרוק את פרטי הציוד המועבר בצורה יסודית ומסודרת ויעזור במיקום החפצים שהורדו מהרכב.

אחסנה של הובלה במידה ויש צורך

לעתים כאשר יש צורך בעת הובלת משרד קטן מאתר מסוים או אז ניתן לאפסנו במחסנים המיועדים לכך אשר משמשים את הובלות באקו לשם אחסון של ציוד מועבר, זה קורה לעתים רחוקות שמתפנה משרד של לקוח ויש להעבירו למקום אחסון זמני עד להעברתו לאתר אחר וקבוע, הובלות באקו מתאימה את מיקום האחסון לגודל הציוד המשרדי של הלקוח, עד להעברתו למקומו המיועד והקבוע.

הובלת משרדים קטנים – דברים שיש לדעת

ראשית לפני שאתם מאשרים עבודה של הובלה כזו או אחרת יש לבדוק המלצות של אנשים קרובים שאתם סומכים עליהם, ביצוע סקר שוק רחב עד כמה שאפשר בנוגע להובלת משרד קטן, קביעת מועד הרצוי לכם, קביעת מחיר שאתם מעוניינים בו וכמובן בחירת החברה הרצויה לכם בסוף ההליך.

בחברת באקו הובלות ישמחו לייעץ לכם במקצוענות הגבוהה ביותר שניתן לתת בנוגע להובלת משרד קטן או כל הובלה אחרת שתבחרו.

ליצירת קשר ניתן בטלפון 054-6821978 ונשמח לייעץ ולבצע עבורכם את ההובלה הרצויה לכם.     

שאלות נפוצות - הובלת משרדים קטנים

מומלץ לתאם כמה שיותר הובלה עם חברת הובלות מקצועית. ההמלצה שלנו הוא לתאם לפחות חודש/חודשיים לפני יום המעבר דירה.

השארת טיפ למובילים משתנה בעיקר בסדר גודל ההובלה. בהובלות דירה ממוצעת מקובל להשאיר טיפ שנע בים 50-100 ש"ח. בסדר גודל של הובלה גדולה מקובל להשאיר טיפ של 100-200 ש"ח למוביל.

ברוב המקרים של ההובלה ורק בתיאום עם חברת ההובלה היא לא תתחייב לזמנים והכל יהיה תלוי בגודל ההובלה. לכן יש לקחת בחשבון שההובלה תיקח יום עבודה שלם.

 

הדגש בבחירת חברת הובלות מקצועית ואיכותית הוא על סמך המלצות מחברים ומכרים שהשתמשו בשירותי ההובלה. על חברת הובלות מקצועית אין אפשרות להתפשר וכדאי לעשות את זה רק עם חברת הובלות מומלצת.