האם אתם גרים באזור המרכז, גוש דן או בשפלה? עבורכם קיימת חברת באקו הובלות העוסקת בהובלות מכל סוג שהוא, הובלת משרד גדול, הובלת משרדים ומבנים עסקיים תעשייתיים אחרים. חברתנו תשמח לתת לכם את השרות הכי מקצוען, אמין, ישר, וכן כן אפילו עם הצעת מחיר משתלמת והגונה עבור הובלת משרד גדול כזה או אחר. צוות ההובלה הכולל את הסבלים האורזים וכן הנהגים ישמחו לתת לכם מהידע שלהם בשטח הלוגיסטי של כל נושא העזרה בהעברת המשרד שלכם, וזאת כדי לגרום לכך שתהיו שקטים בכל הנוגע לנושא הובלת משרד גדול עבורכם.

חשיבות איכות חברת הובלות משרד גדול ודומיו

בכל מעבר של משרד  גדול, משרד קטן או מבנה תעשייתי כזה או אחר יש את הצורך בחברת הובלות אמינה, מנוסה ומקצוענית באמצעותה ניתן להעביר את הציוד בשקט ללא דאגות כאלה ואחרות, ללא חשש מנזקים לציוד המועבר או שברים של הציוד בעת מעבר המשרד ופריקתו באתר החדש של משרדי הלקוח. חברת באקו הובלות הכוללת את הסבלים, האורזים וכל אלה הקשורים במתן שרות ההובלה של באקו הובלות, אנחנו מתחייבים שבכל מה שקשור להובלת משרד גדול והובלות אחרות ניתן את השרות הטוב ביותר עם קביעת זמנים ותאום מול הלקוח לשביעות רצונו, כמו כן אנו מנקים את המקום שבו אנו מוציאים את ציוד ההובלה לפני העזיבה שלנו, במקום החדש אנו נדאג גם להרכיב את הציוד לאחר פריקתו מרכב ההובלה וכל זאת תוך תיאום עם הלקוח לשביעות רצונו.

חשיבות הניסיון בהובלת משרדים גדולים

בעת תאום הובלה משרד גדול או כל הובלה של דירה או משרד קטן, נציגנו יתאמו במדויק את הזמן המתאים ללקוח למעבר של הציוד ויגעו בזמן למקום היעד עם הציוד המתאים ביותר לכל פרט של העברה כזו או אחרת. צוות המובילים כולל בתוכם הסבלים, האורזים וכן רכב ההובלה שמותאם לסוג זה של הובלת משרד גדול עם כל ניסיונם הרב של הצוות כדי שתוכלו להיות שקטים ורגועים ולא תקדישו זמן מבוזבז על אדמיניסטרציה לא נכונה בכל הנוגע להליך העברת הציוד פריקתו וכן הרכבתו במשרד החדש.

כדי ליצור קשר, תאום של הובלת משרד גדול התקשרו אל באקו הובלות בטלפון 054-6821978 ונשמח לצרף אתכם לקהל לקוחותינו הטוב.

שאלות נפוצות - הובלת משרדים גדולים

מומלץ לתאם כמה שיותר הובלה עם חברת הובלות מקצועית. ההמלצה שלנו הוא לתאם לפחות חודש/חודשיים לפני יום המעבר דירה.

השארת טיפ למובילים משתנה בעיקר בסדר גודל ההובלה. בהובלות דירה ממוצעת מקובל להשאיר טיפ שנע בים 50-100 ש"ח. בסדר גודל של הובלה גדולה מקובל להשאיר טיפ של 100-200 ש"ח למוביל.

ברוב המקרים של ההובלה ורק בתיאום עם חברת ההובלה היא לא תתחייב לזמנים והכל יהיה תלוי בגודל ההובלה. לכן יש לקחת בחשבון שההובלה תיקח יום עבודה שלם.

 

הדגש בבחירת חברת הובלות מקצועית ואיכותית הוא על סמך המלצות מחברים ומכרים שהשתמשו בשירותי ההובלה. על חברת הובלות מקצועית אין אפשרות להתפשר וכדאי לעשות את זה רק עם חברת הובלות מומלצת.