נדרשים לשנע פריט אחד גדול או מספר פריטים קטנים? 'באקו הובלות' מציעים לכם את הפתרון האידיאלי – שירות הובלות קטנות. בכתבה שלפניכם נספק לכם את כל המידע המקצועי אודות סוג זה של הובלות וזאת על מנת שתוכלו לבצע את הבחירה החכמה ביותר לגבי סוג ההובלה הרצוי לכם.

מהי הובלה קטנה?

הובלה קטנה היא הובלה מצומצמת של פריט אחד גדול או מספר פריטים קטנים בודדים וזאת בניגוד להובלה גדולה בה מובילים תכולת דירה או עסק. בניגוד לסוגים אחרים של הובלות, רוב ההובלות הקטנות מתבצעות באמצעות רכבים מסחריים קטנים וצוותים קטנים המונים מוביל אחד או שניים והתמחור של ההובלה בהתאם.

הובלות קטנות – קהל היעד

המומחים של באקו הובלות מנוסים זה שנים בהובלות קטנות של פריטים מכל הסוגים למגזר הפרטי ולסקטור העסקי. הובלות אלו משרתות את הקהלים והמצבים הבאים:

  • הובלות קטנות לסטודנטים – קהל יעד עיקרי אשר משתמש בסוג זה של הובלה הינו קהל הסטודנטים. כאן מדובר על קהל יעד שעובר לעיתים דירה מדי תקופה קצרה ונחשב לקהל "נייד" אשר מעוניין בשינוע של כמות קטנה של פריטים. רוב הסטודנטים עוברים לדירות מרוהטות או מרוהטות חלקית ובעת מעבר הם מחפשים אחר אותו פתרון של הובלות קטנות, כלומר הובלה של מספר פריטים בודדים במהירות ובמחיר נמוך.
  • הובלות קטנות לעסקים – עסקים רבים מעוניינים לשנע פריטי ציוד משרדי או ציוד אלקטרוני בכמות מוגבלת מסניף /משרד אחד לסניף אחר או מחנות בה נקנה הפריט ישירות לבית העסק. הובלה קטנה אידיאלית לצורך זה, שכן הובלות אלו נעשות במיידית, ברכב מסחרי קטן ובמחירים משתלמים.
  • הובלות קטנות וחד פעמיות – רוב האנשים נתקלים במצב מסוים בו הם מעוניינים להעביר פריט זה או אחר מנקודת מוצא לנקודת יעד מסוימת. הם אינם יכולים לבצע העברה זאת ברכבם משום שהפריט גדול מדי או משום שהוא שביר והם מפחדים שמא הם יגרמו לו נזק. הובלות קטנות של 'באקו הובלות' אידיאליות למטרה זאת.

ביצוע הובלה קטנה – הלכה למעשה

צוות המובילים המומחים של באקו הובלות מנוסה בהובלות קטנות ומבטיח לכם הובלה מהירה, בטיחותית ובמחיר משתלם. המובילים המקצועיים שלנו יבצע את תהליך השינוע של החפצים שלכם על הצד הטוב ביותר וכל זאת תוך יחס אישי ומחירים נוחים.