כאשר אנחנו מדברים על הובלת ציוד רפואי, מדובר בהובלה מיוחדת ורגישה משום שהובלת כזו מובילה ציוד רפואי יקר ערך מבחינה ערכית וכספית. לשם כך דורשת הובלה מקצועית, זהירה וקפדנית ביותר שאותה יודעת לנהל ולבצע חברה המתמחה בהובלת ציוד רפואי.

עבור מי הובלת ציוד רפואי מתאימה

שירותים של הובלות ציוד רפואי מתאימות לבתי חולים, מרפאות וקופות חולים המפוזרים ברחבי הארץ, נוסף על כך, גם מרכזי בריאות רפואיים, קליניקות הפרטיות, בתי מרקחת, מפעלי תרופות ומעבודות מחקר השונות זקוקות לשירותי הובלות ציוד רפואי.

הובלת ציוד רפואי

חשיבותם של הובלות הציוד הרפואי

החשיבות הרבה שאנו מדגישים לאורך כל המאמר בהובלת ציוד רפואי כמו מכשירי חשמל, מכונות שונות, מכונות הנשמה נדרשת התייחסות זהירה ובקפידה רבה ושמירתם מכל פגע. ראשית, מדובר כאן בציוד שהוא ציוד רגיש ושביר ובעת ההובלה יכול להיות בעל רגישות גבוהה לתנודות. שנית, כפי שציינו מקודם, ערך הציוד הרפואי הוא גם בעל ערך כספי גבוה שיכול להגיע לעשרות ואלפי דולרים בשל הטכנולוגיה והציוד הרפואי שמתבסס עליה. יחד עם זאת, קיימת גם הובלת קירור לציוד רפואי אשר מבוצעת באמצעות משאיות להובלת קירור העומדות בתקנים הרלוונטיים בהן הטמפרטורה נקבעת בהתאם להוראות היצרן ומכאן, חשוב מאוד לשמור על איכותן של התרופות לשמור גם על יעילותם.

הובלות ציוד רפואי עם באקו הובלות

באקו הובלות הינה חברת הובלות מקצועית המומחית בהובלות מקצוענות, בטיחות וזהירות. בין שירותנו תוכלו למצוא הובלות ציוד רפואי תוך הקפדה על רמת מקצועיות גבוהה בתחום על כל היבטיו ואתגריו. צוות ההובלה שלנו ישמח להיות לצידם ולהעניק שירות אדיב בהעברת הציוד הרפואי. אנו מספיקים גם פוליסת ביטוח תקפה עם תקרת פיצוי אשר מתאימה לערכו הכספי של הרפואי שמובל כך שתוכלו להיות רגועים. אנו, הובלות חברתיות מקבלים על עצמנו את האחריות החברתית, בייחוד שמדובר בתחום הרפואי, להעניק ולתת שירות ברמה הגבוהה ביותר תוך ליווי צמוד בשירות, מתן שירותים נלווים, הדרכות וטיפים שיאפשרו לכם הקלה בזמן העברה.

מחפשים הובלות ציוד רפואי ? להזמנת שירות הובלה עם באקו הובלות התקשרו עוד היום בטלפון 054-6821978 .