מחפשים חברת הובלות משרדים מקצועית ומנוסה בראשון לציון? חברת באקו הובלות מספקת שירותי הובלות משרדים מכל פינה בראשון לציון, החל ממשרדים קטנים ועד משרדים גדולים. הצוות מקצועי ומנוסה מציעה, מגוון שירותים נלווים במחירים תחרותיים ועמידה בלוחות זמנים.

החברה מספקת את כל השירותים הנדרשים להובלת המשרד שלכם בראשון לציון, כולל אריזה, פירוק והרכבה, פריקת הציוד במקום החדש ואחסנה.

אז אם אתם מחפשים חברה מקצועית ומנוסה להובלת משרדים בראשון לציון, חברת באקו הובלות היא הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

 • לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות, מוזמנים ליצור איתנו קשר054-6821978

 • אפשר להזמין מוביל להובלה מהיום להיום כולל ביטוח אחריות אריזה

 • שירותי הובלת משרד בראשון לציון 24 שעות ביממה

 • הובלות משרד גדול או קטן במחירים הכי טובים שתמצאו

 • אנחנו זמינים לכל בעיה ומענה 24/7

 • שירות הובלה מקצועי ומהיר תוך כדי עמידה בזמנים
 • אריזה איכותית עם ציוד מקצועי ומתקדם

שירותי הובלות משרדים בראשון לציון - מה כולל התהליך?

מעבר של משרד גדול או קטן יכול להיות הליך קשה ומורכב במיוחד, מייגע בעיקר לא מקצועי אשר יכול להוביל אתכם לסיטואציה לא נעימה כאשר מנסים לעשות זאת בכוחות עצמכם, ללא עזרה מקצועית ומנוסה בתחום ההובלות תוך כידי שימוש בכלים ייעודיים ומוצרי אריזה בעלי איכות גבוהה אשר ישמרו על החפצים שלכם לאורך כל הדרך, עד להגעתם למקומם החדש.

הובלת חפצים וציוד בעלי רגישות גבוהה יכולים להוביל אתכם לאירוע לא נעים  אשר יכול לגרום לשברים בציוד בעת המעבר. בכדי לפתור זאת ישנם חברות הובלה רבות שמתמחות בהובלת משרדים באופן מקצועי וזהיר. בין החברות המובילות בתחום ההובלות של משרדים בסדרי גודל השונים, מתבלטת חברת באקו הובלות שמתמחה בהובלת משרדים גדולים וקטנים ומבצעת הובלות משרדים בראשון לציון תוך כדי התאמה של כל הובלה והובלה אשר מבוצעת במקצועיות רבה, חברת באקו נותנת את כל הפתרונות של הובלת משרדים בראשון לציון ובסביבות גוש דן.

הובלות משרדים בראשון לציון

מחירון הובלות משרדים בראשון לציון

 • הובלת משרד קטן עד 3 חדרים – המחיר הממוצע נע בין 1,500 ל-1,900 ₪
 • הובלת משרד בינוני עד 5 חדרים – המחיר הממוצע נע בין 2,000 ל-3,000 ₪
 • הובלת משרד גדול (מעל 5 חדרים) – המחיר הממצע נע בין 3,000 ל-3,500 ₪

איך לבצע בחירה נכונה של חברת הובלות משרדים בראשון לציון?

בעת חיפוש של חברת הובלות מובילה בראשון לציון,  בדרך כלל כיום באמצעות אתרי האינטרנט, רשתות חברתיות או לעתים דרך חברים ומכרים. ניתן לצפות שהלקוח יחפש מקצועיות, אמינות, ומחיר הוגן מבחינתו עם תגובה מהירה של חברת ההובלות לתאום מהיר אם צריך בכל הנוגע לסוג ההובלה והתאמת הציוד הנלווה לעזרת ההובלה כגון סוג הרכב וגודלו וכמות האנשים הדרושה לשם הובלת משרדים בראשון לציון ובכל יתר האזורים, זאת כדי להגיע לרמת הביצוע והיעילות בכל הליך ההובלה.

הובלות באקו שמבצעת הובלות משרדים בראשון לציון בין היתר עונה על כל היתרונות שהלקוח מחפש והובאו כאן בתיאור, בפנייתו של הלקוח אלינו נשתדל לענות על כל השאלות ולמלא את הרצונות בכל הנוגע להובלה הרצויה אם זה במחיר או בבחירת הצוות והציוד הכי מתאים לסוג עבודה שכזה.

הובלת משרד בראשון לציון

מהם היתרונות בחברת הובלות משרדים מנוסה בראשון לציון?

בין היתרונות העיקריים בחברת הובלות משרדים מנוסה בראשון לציון הוא שהחברה יכולה להבטיח ללקוח שירות איכותי, מקצועי ובטוח.

 • חברת הובלות מנוסה תדע להתמודד עם כל אתגר וקושי שעלול להתעורר במהלך ההובלה.
 • חברת הובלות מקצועית ישתמשו בציוד מתאים ואיכותי אשר ישמור על הציוד שלכם בעת ההובלה.
 • חברת הובלות מקצועית ויציבה יעסיקו בעלי מקצוע מיומנים.
 • יעמדו בלוח זמנים, כך שאתם לא צריכים לפספס שום דבר חשוב בחיי השגרה שלכם.
 • חברת הובלות תחסוך מכם בזבוז של המון זמן של ההובלה.
 • רוב חברות מקצועיות מעניקות שירותי אריזה אשר יכולה לתרום לכם ולעזור לכם מאוד.
 • חברת הובלות מנוסה ומקצועית תשקף בפניכם את העלויות של המוצרים והשירותים אותם היא מציעה ללקוח, ובכך תוכלו לדעת מהו תווך המחירים של שירותי הובלת משרדים בהתאם לגודל של המשרד שלכם ואלמנטים נוספים.

סוגי הובלות של משרדים בראשון לציון

ישנם סוגים שונים של הובלות משרדים בראשון לציון מסיבה פשוטה, שלא כל המשרדים הם אותו הדבר ולכל משרד יהיה ציוד שונה, סדר גודל של פריטים משתנה, הגודל של פריטים וחפצים שונים אחד מהשני וגם הרגישות של הציוד משתנה ממשרד למשרד, לכן גם האופי של ההובלה משתנה וכל אחד מהם דורש תכנון, הכנה וביצוע מיוחדים.

הובלת משרדים במלואם – זהו הסוג המקיף של הובלת משרדים שבו חברת ההובלות אחראית לכל התהליך של ההובלה, מתחילתו ועד סופו הכולל שירותי אריזה של כל החפצים, פירוק והרכבה.

העברת משרד חלקי שזהו סוג של הובלה, בו בעלי המשרד בחרו לעשות חלק מהעבודה בכוחות בעצמם כולל אריזת חפצים, וחלק מהעבודה המורכבת יותר משאירים לחברת ההובלה.

הובלת משרד בראשון לציון עם באקו הובלות

אחסון מוצרים בעת מעבר של משרדים או דירות בראשון לציון

לעתים כאשר יש פער זמנים בין עזיבת לקוח את משרדו הישן ועד לכניסתו למשרדיו החדשים, לחברת באקו הובלות משרדים בראשון לציון יש את הפתרונות גם לסוגיה זאת של אחסון עבור הציוד. ההובלה למחסנים המותאמים לכל סוג של ציוד משרדי אם זה ריהוט או אביזרים הנלווים שנמצאים במשרד וניתנים להעברה, והכל בהתאם לסוג המשרדים וגודלם זאת כדי לייעל כל מעבר של הובלת משרדים בראשון לציון. כך תבצע חברת ההובלות באקו בצורה הכי מקצועית שניתן כדי לשמור על ציוד הלקוח בעת פער הזמן שנותר עד לכניסה למשרד החדש.

ליצירת קשר בנוגע להובלת משרדים בראשון לציון הטלפון הוא 054-6821978

שאלות נפוצות בתחום ההובלות משרדים בראשון לציון

מומלץ לתאם כמה שיותר הובלה עם חברת הובלות משרדים מקצועית בראשון לציון. ההמלצה שלנו הוא לתאם לפחות חודש/חודשיים לפני יום המעבר של המשרד.

השארת טיפ למובילים משתנה בעיקר בסדר גודל ההובלה. בהובלות משרדים ממוצעת מקובל להשאיר טיפ שנע בים 50-100 ש"ח. בסדר גודל של הובלת משרד גדול מקובל להשאיר טיפ של 100-200 ש"ח למוביל.

ברוב המקרים של הובלת משרד בראשון לציון ורק בתיאום עם חברת ההובלה היא לא תתחייב לזמנים והכל יהיה תלוי בגודל ההובלה. לכן יש לקחת בחשבון שהובלת משרד בראשון לציון תיקח יום עבודה שלם.

הדגש בבחירת חברת הובלות משרדים מקצועית ואיכותית בראשון לציון הוא על סמך המלצות מחברים ומכרים שהשתמשו בשירותי ההובלה באזור. על חברת הובלות משרדים מקצועית בראשון לציון אין אפשרות להתפשר וכדאי לעשות את זה רק עם חברת הובלות מומלצת בראשון לציון.