בין אם יש לכם עובדים בחברה מסחרית או בעלי חברת מסחרית, סביר שתזדקקו לשירותי הובלות משטחי עץ כשעליהם מעמיסים את הסחורה המיועדת להעברה.

מהם משטחי עץ

לרגע חשבתם מדוע אנחנו אוהבים כל כך עץ? קודם כל, מדובר בחומר חזק מאוד העשוי להחזיק מעמד לעוד שנים ארוכות לעומת חומרי גלם אחרים. העץ אינו נשבר או נסדק ממכה קטנה, הוא מאפשר לנו לעצב כל מוצר שלנו כפי שאנו רוצים וכמובן, עץ הוא חומר טבעי המגיע מן הטבע מעניק מראה כפרי ומיוחד. לכן, משטחי עץ הינו משטח מלבני או מרובע הבנויים בצורה של שטי וערב או רשת ועל גבם מעמיסים את הסחורה בהובלות משטחי עץ. יתרונן הבולט של משטחי עץ בא לידי ביטוי בחוזקם ואיכותם, המאפשרים לנו להוביל את הסחורה בצורה בטוחה ולהכיל כמות גדולה של סחורה, אפילו סחורה כבה מאוד.

הובלות משטחי עץ

 

 

 

 

כיצד מתבצעת הובלת משטחי עץ

את משטחי ההפצה ניתן למצוא במפעלים ובתעשיות המתעסקים בייצור של מכשירי חשמל, מוצרי טקסטיל וריהוט. מכאן, תהליך הובלות משטחי עץ מעט מורכב, מאחר וישנה התמודדות עם משקל כבד של סחורה הדורש גם מרחב להעמסת משטחי העץ. אז כיצד מתבצעת הובלת משטח עץ? תחילה, התהליך מתחיל בהעמסת הסחורה על גבם של משטחי העץ כך שהם בנויים בצורה יחסית נוחה על מנת לאפשר התניידות בעזרתן של המזלגות ומשאיות, כשהסחורה הועמסה על המשטח מתחילה מעמיסים את הסחורה על גבם ומעבירים את המשטחים ממקום למקום בקלות, בבטחה וביעלות רבה אל מקום היעד.

הובלת משטחי עץ עם חברה מקצועית

חברת הובלה מקצועית תבטיח לכם את הגעתם של הובלות משטחי עץ בצורה הבטוחה ביותר אל היעד הנדרש בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו מראש. תחילה, חשבו האם כדאי לכם לשכור את שירותה של חברת הובלות להובלה חד פעמית או שירות קו חלוקה קבוע. יחד עם זאת, בחרו חברת הובלות אשר מתאימה לכם ולצרכים שלכם תוך הקפדה על כמה פרמטרים בהם בקשת המלצות או קראו ביקורות על חברת ההובלות, בדקו את הניסיון והוותק שלה בתחום, הצגת פוליסת ביטוח והאם יש לה תודעת שירות גבוהה. בנוגע למחיר, יש מספר פרמטרים שתלויים בכך, הראשון כמות משטחי העץ המיועדת לשינוע עבורכם, היעד ומרחק בין הנקודות , דחיפות המשימה, סוג התכולה ומשקלה וקבלת הצעת המחיר מחברת ההובלה – כאשר התמחור הממוצע בהובלת משטחי עץ נע בין 150 ₪ ל- 250 ₪.