נדרשים להוביל את המקרר לדירה החדשה? מעוניינים להוביל את המקרר לעסק? קניתם מקרר חדש ואין שליחות אלא רק איסוף עצמי מהחנות? כאן המומחים של 'באקו הובלות' נכנסים לתמונה. בכתבה זאת נחשוף בפניכם את כל שיש לדעת אודות הובלות מקררים. התחילו לקרוא..

הובלת מקרר – על מה מדובר?

הובלת מקרר נחשבת כסוג של הובלה קטנה. כלומר, אותן הובלות אשר מסתכמות לעיתים בפריט אחד גדול או מספר פריטים קטנים. למרות זאת, ניתן לשלב הובלת מקררים גם במסגרת הובלות גדולות של תכולת דירה או משרד. כאן חשוב לשכור את שירותיה של חברת הובלות בעלת ניסיון בהובלה של מכשירי חשמל כבדים, כמו למשל הובלות מקררים, מכונות כביסה, מייבשים ועוד.

מחיר הובלות מקררים – כיצד הוא נקבע?

מחיר הובלת מקרר מתבסס על מספר פרמטרים וביניהם:

  • מרחק – כאן נמדד המחיר בין נקודת המוצא לנקודת היעד, שכן נתון זה משפיע על עלות הדלק, זמן הנסיעה והתשלום לעובדים הינו בהתאם.
  • קומה – הקומה אליה יש להוביל את המקרר גם תשפיע על מחיר הובלות מקררים, שכן ככל שמדובר על קומה גבוהה יותר, כך נדרש מאמץ גדול יותר. באם יש מעלית בבית, התמחור ישתנה לטובה ובאם לא ניתן להוביל את המקרר במדרגות או במעלית, קרוב לוודאי שתידרש הובלת מנוף. כלומר העלאת המקרר ישירות למרפסת הבית ומשם למטבח.
  • חניה – באם יש חניה בבניין המחיר יהיה שונה מהמחיר אותו החברה תגבה עבור מקרר אותו המובילים יובילו ממקום חניה מרוחק יותר.

פרמטרים נוספים שישפיעו על תמחור הובלות מקררים הם תוספת של שירות הובלות מנוף למקרר, תוספת ביטוח על ההובלה, גודל המקרר ועוד.

באקו הובלות – מומחים בהובלת מקררים

המומחים של באקו הובלות יגיעו להחלטה מושכלת באשר לצורת העברה הבטיחותית ביותר של המקרר, אם מדובר על הובלת מקרר בשכיבה, הובלת מקרר בצורה אנכית או שינוע של המקרר עם מנוף. במקרים בהם יוחלט על הובלת מקרר בשכיבה וזאת על מנת שעומס המשקל יחולק בין שני סבלים, המומחים שלנו ינתקו אותו מהחשמל ויבקשו מהלקוחות לחבר אותו לחשמל רק לאחר מספר שעות וזאת משום שמכשיר חשמלי זה פועל על גז ולכן יש לנהוג איתו במשנה זהירות. באם מדובר על מקרר כבד אותו יש למקם בקומה גבוהה ולא ניתן להכניסו למעלית משום גודלו, אנו נמליץ על השכרת משאית מנוף לשינוע קל יותר של המקרר.