מעוניינים בשירות הובלת מחסנים? במאמר זה נגולל בפניכם את כל המידע החשוב ביותר אודות הובלה מקצועית של מחסנים. הבה נתחיל..

הובלות מחסנים הוא שירות הובלות מקצועי של חברת 'באקו הובלות'. שירות זה מותאם לכל סוגי המחסנים בכל הגדלים. טרם ההובלה צוות המומחים שלנו יבחן את המחסן שלכם ובהתאם יתכנן הובלה בהתאמה אישית. הובלה בטיחותית, מהירה ומקצועית. הובלות מחסנים, בדומה ליתר שירותי ההובלה של חברתנו מיושמת באמצעות צוותי הובלה מקצועיים ומנוסים הנעזרים בציוד משוכלל ורכבי הובלה ייעודיים המותאמים לסוג זה של הובלה.

הובלות מחסנים  – קהל יעד עסקי ופרטי

  • מחסנים ביתיים – נכון להיום קיימים מחסנים קבועים ומחסנים ארעיים אשר נרכשו באופן פרטי ומיועדים לפירוק והעברה במקרה של מעבר דירה. במקרה ואתם מעוניינים לשנע תכולה של מחסן קבוע או לפרק ולהרכיב מחסן ארעי על כל תכולתו, צוות המומחים של 'באקו הובלות' ישמח לעזור לכם.
  • עסקים ומוסדות – שירות זה כולל אריזה והובלה של התכולה הקיימת במחסני החברה. צוות המובילים של באקו מומחים גם בהובלת של תכולת מחסנים לוגיסטיים.

צוותי המובילים שלנו מנוסים בהובלת מחסני בנקים, בתי חולים, מפעלים, מוסדות חינוך ועוד. שירותי ההובלה שלנו מורכבים מפירוק והרכבה של המחסן והובלת כל התכולה הקשורה אליו.

הובלת מחסנים – הלכה למעשה

הובלות מחסנים מיושמות באמצעות פתרונות הובלה שונים המותאמים לסוג והיקף הציוד אותו מתכננים להעביר למיקום החדש, כאשר במקרים רבים ההובלה מערבת פעולות כמו למשל פירוק, הרכבה, אריזה, מנוף וליפטים. המטרה שלנו היא לוודא שכל התכולה אותה אנו מובילים וממקמים במקום החדש, לא תינזק ושלא תתרחש פגיעה בנפש.  שירות ההובלה שלנו כולל תכנון הובלה מסודרת אשר כוללת:

  • בחירת מסלול – מסלול הובלה חכם ההובלה מנקודת המוצא לנקודת היעד
  • תכנון תכולה – בהתאם לסוג התכולה, המשקל של התכולה ועוד.
  • סוג ההובלה ועזרים – כאן מחליט האם מדובר על הובלה קטנה של מחסן פרטי או שמא מדובר על הובלה גדולה של מחסנים גדולים של מוסדות, מפעלים, בתי מלון וכו'.
  • מיקום – נתכנן מראש מה יהיה המיקום של הצבת רכבי ההובלה ושאר כלי העזר למטרת העמסה ופריקה וכדומה.

מסלול הובלת מחסנים המוצע ללקוחותינו כולל שירותי אריזה, הובלה, פירוק והרכבה לכל יעד בו אתם מעוניינים. מחיר שירות זה יותאם אישית לכל לקוח, סוג התכולה, היקפה ועוד.

באקו הובלות – מומחים להובלת מחסנים

הניסיון שלנו , המקצועיות חסרת הפשרות, מערכות הציוד המשוכללות וההבטחה להובלה בטיחותית של תכולת המחסנים שלכם מובילה רבים לבחור בנו כחברת ההובלות שלהם. מעוניינים במידע נוסף אודות הובלת מחסן? התקשרו 054-6821978