צוות המומחים של באקו הובלות מעמיד לרשותכם שירות הובלות גדולות. בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע המקצועי ביותר שיש לדעת אודות הובלות קלאסיות אלו. התחילו לקרוא

הובלות גדולות – האם הובלה זו רלוונטית לכם?

באקו הובלות מציעים גם לכם פתרון של הובלות גדולות במחירים אטרקטיביים. ענף ההובלות נחלק (בחלוקה גסה) לשני סוגי הובלות עיקריים: הובלה גדולה והובלה קטנה. בהשוואה אל הובלה קטנה שעיקרה שינוע של פריט אחד או מספר פריטים בודדים, בהובלה גדולה מובילים תכולת דירה, חנות או עסק באמצעות משאית מאסיבית, צוות מובילים ומספקים אפשרות של שירותים נלווים כמו למשל פירוק והרכבה של ריהוט וכן אפשרות של שימוש במנוף למטרת שינוע החפצים הגדולים והכבדים לקומות הגבוהות של הבניין דרך המרפסת. אם אתם עומדים בפני מעבר לדירה או עסק חדש ומעוניינים להוביל את כל התכולה הקיימת בבטחה, סוג ההובלה הרלוונטי לכם הינו – הובלה גדולה.

הובלה גדולה – מה אנחנו מבטיחים לכם

  • תכנון – הובלה גדולה מחייבת אותנו בתכנון מקדים וזאת על מנת להבטיח ללקוחותינו הובלה מהירה ובטוחה. לשם כך, נשלח מומחה מטעם צוות המומחים של החברה שיבדוק מהו היקף התכולה, יציע שירותי אריזה וציוד נלווה , ימליץ על כמות המובילים הנדרשת, יבדוק מה סוג התכולה ובהתאם ישלח לכם הצעת מחיר מפורטת.
  • היקף – היקף התכולה המיועדת להובלה היא זאת שתוביל את המומחים שלנו להחלטה באשר לגודל רכב ההובלות המתאים להובלה. לרוב, הרכב בו אנו בבאקו הובלות משתמשים בעת הובלות גדולות הוא משאית גדולה בה ניתן למקם תכולה במשקל גדול וזו אשר ערוכה לשנע בבטחה סוגים שונים של פריטים, ביניהם ריהוט,משרד, ציוד חשמלי כבד, פריטים שבירים ועוד.
  • מובילים – צוות המובילים של 'באקו הובלות' הוא צוות מנוסה בעל "שעות טיסה" רבות בתחום הובלות גדולות וסוגים נוספים של הובלות. פעמים רבות אנו כוללים בצוות ההובלה גם מומחים בתחום הובלות מנוף ומומחים בתחום האריזה ופירוק והרכבה של פריטים שונים. אנו דואגים לביטוח המובילים שלנו והתכולה בעת ההובלה.

חברת באקו הובלות בעלת מוניטין רב שנים בתחום ההובלות. אם גם לכם נדרשת הובלה גדולה, אנו מציעים לכם הובלה מקצועית באמצעות צוות מובילים בעלי ידע וניסיון רב שנים ובאמצעות ציוד מתאים. לפרטים נוספים חייגו אלינו 054-6821978